Матеріали та сертифікати

В продукції, що ми виробляємо, використовується тільки первинна полімерна сировина, якість якої підтверджено відповідними сертифікатами.

В процесі виготовлення плівки ми уникаємо свідомого зменшення її товщини. Різнотовщинність нашої плівки, а отже, і готових виробів, не перевищує показника, допустимого чинним ДСТУ і становить величину + / - 10% від заявленої.

 

 Наша продукція виготовляється на підставі Технічних Умов та має Гігієнічне Свідоцтво.

 

Ми працюємо з наступними полімерними матеріалами:

1. Поліетилен.

Є найбільш поширеним з полімерних матеріалів. До числа його достоїнств як плівкового матеріалу слід віднести легкість в переробці, морозостійкість, жаростійкість, стійкість до розтягування і стиснення, удару й розриву. Плівки з поліетилену вважаються м'якими і еластичними, легко зварюються під дією температури. За чинними нормативними документами міцність зварного шва на розрив у виробах з поліетиленової плівки повинна складати 60-70% від міцності вихідної плівки. Дозволяється, щоб поліетилен контактував з харчовими продуктами. Він абсолютно нешкідливим для здоров’я людини матеріалом.

Наше підприємство випускає з поліетилену всі типи обкладинок товщиною від 50 до 250 мікрон. Слід зауважити, що для своєї продукції ми виробляємо тільки одношарові поліетиленові плівки. Складні 3-х і 5-ти слойні плівки не прижилися у виробництві обкладинок. Виробництво багатошарових плівок є високомаржинальним. Багато характеристик багатошарових плівок, такі як високі бар'єрні властивості, виняткова термоусадка, просто не затребувані у функціях таких виробів, як обкладинка. Отже, обкладинки з багатошарових плівок будуть завжди програвати в ціні обкладинкам з одношарових при однакових споживчих характеристиках.

2. Поліпропілен.

Плівки з поліпропілену близькі за своїми властивостями до плівок з поліетилену. Відмінність полягає у виключній прозорості, наявності ефекту глянцю, більшій поверхневій твердості, більшій жорсткості поліпропіленових плівок. На нашому підприємстві використовуються одновісноорієнтовані поліпропіленові плівки (Сast РР і Blown PP) в основному для кінцевої упаковки продукції. Обкладинки з поліпропіленової плівки мало затребувані на ринку Україні, на відміну від ринків деяких інших країн, хоча останнім часом цей сегмент почав розвиватися і для покриття потреби ринку в цьому виді продукції ми випускаємо обкладинки і з поліпропілену.

Аналогічно поліетилену, поліпропілен абсолютно нешкідливий для здоров'я людини.

Слід зауважити, що виробничі можливості нашого підприємства дозволяють випускати і поліетиленові та поліпропіленові плівки, що розкладаються в біологічному середовищі, а також вироби з них. Однак проведені дослідження показали, що висока вартість таких виробів виключає всякі їхні ринкові перспективи. Принаймні поки що.

 3. Полівінілхлорид (ПВХ).

Полівінілхлорид є унікальним пластиком, що підтверджується широкою областю його застосування. За допомогою різних добавок з ПВХ можна отримати плівкові матеріали з різними фізико-механічними властивостями та поверхневої фактурою. Для виробництва обкладинок важливо те, що питома щільність плівок з ПВХ в 1,5 рази вище питомої щільності плівок з поліетилену і поліпропілену (1,4 одиниці до 0,92 одиниці). Плівки ПВХ стійкі до механічних впливів, мають високі водовідштовхувальні властивості. У переробці у вироби вимагають спеціальне обладнання та оснащення. Відносна вартість виробів з ПВХ вище ніж вартість виробів із поліетилену і поліпропілену при найкращих споживчих характеристиках, що визначає сферу застосування обкладинок з ПВХ як обкладинок для довготривалого або інтенсивного використання.

Наше підприємство випускає всі типи шкільних обкладинок та обкладинки для документів із плівок ПВХ товщиною від 80 до 250 мікрон. Плівки ПВХ абсолютно нешкідливі для здоров'я людини і дозволені для контакту з харчовими продуктами.

 4. Нові матеріали.

Наша компанія вивчає можливість і доцільність виведення на ринок обкладинок з нових матеріалів. Наприклад, таких матеріалів, які поєднують властивості гуми і пластика, тканини і пластика.